Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thank you shein I love them
Màu sắc: Cam bẩn
Price: 244.600₫
Original Price: 263.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25041449192976406 |
Author: m***4
Date:
Review: thank you shein I love them
Màu sắc: Cam bẩn
Author: a***5
Date:
Review: woooow what a great items that I had for my order I love shein products always ❤️ 😍 💖 💕 ♥️ 💗 ❤️ 😍 💖
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: m***a
Date:
Review: Very nice easy to use. I used it for my costume
Màu sắc: Cam bẩn
Author: k***4
Date:
Review: Very nice ! Will buy again
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm